Pomoc dla Krzysia

Pomoc dla Krzysia
przekaż 1% - to nic nie kosztuje

Tuesday, March 3, 2009

Zima nad Soliną


21.02.2009, Solina

5 comments:

Anonymous said...

Widać, że masz pomysły i oznaki "wyczucia" fotograficznego, ale... jak już się decydujesz na publikację, a co dopiero na zakładanie własnego bloga o tytule "fotograficznie", to warto wykazać się odrobiną dobrej woli, pracowitości, chęci rozwoju, czy choćby ambicji i poczytać o podstawach fotografii... bo nawet jeśli dysponujesz wielką wrażliwością i talentem, bez warsztatu dalej będziesz jedynie "produkowało" bardzo średnie fotki.

Ruciński said...

A mnie się podoba. Blog to nie wystawa artystyczna, gdzie wszystko musi powalać na nogi znawców. :)

damurek said...

Podpisuję się pod słowami Rucińskiego .... kiedyś ktoś zostawił pod jednym z moich zdjęć komentarz - ,, to zdjęcie nie jest górnych lotów,, ... a ja mam gdzieś tego typu uwagi ,,wielkich znawców,, ... fotografuję bo lubię a tacy jak Anonymous niech sobie zakładają szkoły i tam ,,uczą,, tego co potrafią, ja na pewno nie skorzystam ... przepraszam ale się trochę wkurzyłam ... .
Byłam nad Soliną ... każde zdjęcie tego miejsca wywołuje jeszcze u mnie dreszcze ... miłe dreszcze.
Pozdrawiam serdecznie:)

Anonymous said...

Natuś skontaktuj się proszę ze mną kasja30@gmail.com

Druga_połówka_Kurczaka said...

Hej ! Bardzo przepraszam, że piszę komentarz nie na temat Twojego wpisu ale mam bardzo dużą prośbę. Chcę zrobić prezent dla mojej dziewczyny, która jest teraz za granicą i tym samym sprawić jej radość kiedy wróci. Jednakże by to zrobić potrzebuję do tego Twojej pomocy. Zgodzisz się mi pomóc ?

Jeśli tak podaję linka:

[LINK] -> PREZENT DLA KURCZAKA